Verbeelders van verandering wordt geleid door Erna Ter Weele en Margon van Toor. Twee gedreven professionals die hun sporen hebben verdiend in zakelijke dienstverlening van gespecialiseerde consultancy bureaus tot beursgenoteerde organisaties. Met het team van Verbeelders van verandering faciliteren wij innovatie en zetten organisaties aan tot het verbeelden van verandering. Onze grote kracht is het verbinden van de bovenstroom met de onderstroom.

Angela vvv.png

angela@verbeelders.com   LinkedIn.png

Mobiel: 0645314002

Freek vvv.png

freek@verbeelders.com   LinkedIn.png

mobiel: 0681604332

Edmond vvv.png

edmond@verbeelders.com  LinkedIn.png 

mobiel: 0654968573

Laura vvv.png

laura@verbeelders.com   LinkedIn.png 

mobiel: 0653989551

Erna vvv.png

erna@verbeelders.com  LinkedIn.png

Mobiel: 0643021556

Margon vvv.png

margon@verbeelders.com  LinkedIn.png

mobiel: 0622803212